Indywidualne psie przedszkole „Szczeniak z pazurem” to propozycja dla tych, którzy szukają rozwiązania szytego na miarę!

Zajęcia odbywać się będą w dogodnym dla Ciebie czasie, a program szkolenia będzie dostosowany do potrzeb Twoich i Twojego psa.

Termin zajęć – ustalamy indywidualnie

Miejsce zajęć – plac treningowy Lędziny, Wiosenna 2, w przypadku, gdy zajęcia odbywają się u  opiekunów w domu, doliczam koszt dojazdu.

Dla kogo psie przedszkole Szczeniak z pazurem?

Dla świeżo upieczonych Opiekunów szczeniaków, którzy gubią się w morzu wszystkich dostępnych, często sprzecznych za sobą informacji i złotych rad.

Dla rodzin, które wspólnie chcą pracować nad wychowaniem nowego członka rodziny.

Dla każdego właściciela, niezależnie od tego ile psów miał wcześniej i jak sobie z nimi radził – każdy pies jest inny, każdy to nowe wyzwanie i każdy ma inne potrzeby, a te warto zrozumieć już na samym początku.

Dla świadomych opiekunów
, dla których socjalizacja psiaka to priorytet, którym zależy na dobrej socjalizacji psiaka i wykorzystaniu grupy jako kontrolowanego środowiska do ćwiczeń.

Pakiet 1
1 godzina – 120 zł

Pakiet 2
3 godziny – 330 zł

Pakiet 3
6 godzin – 600 zł

Szczeniaki rosną w zawrotnym tempie, a więc w tych kilku tygodniach musimy włożyć wiele wysiłku, aby jak najlepiej wykorzystać ten okres. Wszystko, co przeżyje w ciągu pierwszych kilku miesięcy, ma ogromne znaczenie i będzie miało wpływ na resztę jego życia. Kurs „Szczeniak z pazurem” skierowany jest do wszystkich szczeniaków, które mają na koncie minimum 2 szczepienia.

Zapraszam na indywidualne Psie przedszkole „SZCZENIAK Z PAZUREM”.

Koszyk
Przewijanie do góry