– Twój pies ma kłopoty w relacjach z innymi psami lub ludźmi?
Chciałbyś pomóc mu pokonać lęk separacyjny, agresję czy nadmierną ekscytację?
Marzysz o spokojnym spacerze, gdzie Twój pies nie ciągnie czy nie szczeka na wszystko dookoła?
– A może w Twoim domu pojawił się szczeniak lub adoptowany pies i chciałbyś zasięgnąć porady lub popracować nad jego wychowaniem?

Moim priorytetem jest budowa zdrowej relacji między Opiekunem a psem, opartej na wzajemnym zaufaniu. Jeśli masz trudności w zrozumieniu zachowań psa lub zależy Ci na rozwiązaniu konkretnego problemu, indywidualne konsultacje behawioralne są dla Ciebie.

  • pierwsza konsultacja – 170 zł
  • kolejne konsultacje – 160 zł

* do ceny należy doliczyć koszty dojazdu
* Czas trwania konsultacji 1,5 godz.

  • pierwsza konsultacja – 150 zł
  • kolejne konsultacje – 140 zł

* Czas trwania konsultacji 1,5 godz.

Jako behawiorystka skupiam się na tym, aby rozwiązać problem, których Właściciele doświadczają na co dzień w życiu z psem. W związku z tym konsultacje przeprowadzam najczęściej w domu Opiekunów. To właśnie tu analizuję problem. Obserwuję, by na koniec doradzić i ułożyć indywidualny plan terapii, którego celem jest nauka umiejętności, które pomogą wyeliminować problem, poprawić jakość życia i funkcjonowania psa oraz jego rodziny.
Czasem wystarczy jedno spotkanie i wprowadzenie zaleceń, by osiągnąć cel. Ilość spotkań w dużej mierze zależy od skomplikowania danego przypadku. Eliminacja niepożądanych zachowań to proces, nie ma drogi na skróty.

W ciągu 7 dni od pierwszego spotkania otrzymasz dokładny plan pracy z Twoim psem. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym. Wspólnie ustalamy, czy są konieczne kolejne wizyty bądź inne formy wsparcia (spacer socjalizacyjny bądź praca w grupie).

Koszyk
Przewijanie do góry